Andreea Marin Bănică: "I-am trimis un SMS lui Teo, sper că l-a primit" .

Andreea Marin Bănică: "I-am trimis un SMS lui Teo, sper că l-a primit" .Andreea Marin Bănică nu a rămas insensibilă la aflarea dramei prin care trece în această perioadă fosta sa colegă de breaslă, Teo Trandafir. Fosta „Zână a Surprizelor” spune că nu a reuşit să o contacteze direct...
Continue Reading

Soţul Oanei Frigescu: “Nu este proprietara fetiţei mele” .

Soţul Oanei Frigescu: “Nu este proprietara fetiţei mele” .Oana Frigescu, ştirista de la Antena 1 nu l-a lăsat până acum pe Andrei Badiu să-şi vadă fiica, iar acesta va trebui să aştepte prima înfăţişare a procesului de divorţ pentru ca lucrurile să se clarifice. Soţul Oanei vrea să elimine...
Continue Reading
12