A scăpat cu viaţă după ce maşina lui a fost lovită de un tren.Bărbatul era beat, iar imediat după accident s-a dus acasă şi s-a culcat. Tânărul de 27 de ani nu a ţinut cont că urma să traverseze o trecere la nivel cu calea ferată şi nu a oprit la semnale. În acel moment însă trecea şi trenul care a lovit maşina bărbatului.

Citeste articol intreg